Już jest! Niespodziewana gratka dla tych, którzy poznali i przekonali się do wersji elektronicznej ich ulubionych książek. „Uczeń Carpzova” – druga część trylogii autorstwa Bartłomieja Basiury, która ukazała się w grudniu 2014 doczekała się już drugiego, ogólnopolskiego wydania. Było to możliwe dzięki współpracy jaką Autor nawiązał z Grupą PWN.

Zdarza się, że czytelnicy muszą czekać na e-booka nawet kilka miesięcy, Wydawcy zwykle stawiają priorytet tradycyjnym wydaniom. Basiura mimo młodego wieku i niedawnego debiutu wykazuje się nowatorskim podejściem do wydawania swoich książek. E-book „Uczeń Carpzova” ukazał się po miesiącu od premiery i zaskakuje swoją ceną. Trzynaście złotych, bo tyle kosztuje wersja elektroniczna najnowszej książki Basiury, to jednak nie świąteczna promocja, a odgórnie ustalona cena. Sam autor podkreśla, że jest to przemyślana decyzja i próba przybliżenia literatury. – Bawię się pisaniem i nie boję się eksperymentować. Jestem ciekaw jak moje poczynania przyjmie rynek i czytelnicy – tłumaczy.

Kolejne recenzje „Ucznia Carpzova” potwierdzają, że również polscy pisarze mają coś do powiedzenia i warto sięgać po kolejne tytuły. Kryminały zyskują w Polsce coraz większą popularność. Pierwszym krokiem do piekła jest ciekawość, a ta pozycja wydawnicza zdecydowanie nas skusiła.

Na marzec 2015 została zapowiedziana premiera kolejnej powieści Basiury, Autor nie zdradza szczegółów, ale wygląda na to, że to nie koniec niespodzianek na ten rok. Zapowiada się interesująco!

start