Zachęcamy do zapoznania się z ostatnimi recenzjami:

Uczeń Carpzova Oczami Ivy

„[…]”Autor wspomniał, że może nam się wydawać, iż głównym bohaterem może być ktoś nawiązujący do literackiej fikcji, jednak tak naprawdę to my, czytelnicy, stajemy się tymi najważniejszymi. Zgadzam się z tym całkowicie, gdyż pan Bartłomiej Basiura nieźle bawił się naszymi emocjami i myślami. Wiele razy wydawało mi się, iż już wiem, co nastąpi w kolejnych akapitach, kiedy niespodziewanie następował zwrot akcji, przy którym czułam dezorientację i irytację, że dałam się tak łatwo podpuścić.[…]”

Czytaj więcej…

Uczeń Carpzova Papierowy Morderca

„[…]Pomysły ma, odważne, daleko idące, pytanie jednak brzmi, ile czasu nasze społeczeństwo i szary czytelnik będzie potrzebować, aby w końcu wyrosnąć z tradycji opowieści milicyjnej i zrozumieć, że zagmatwana fabuła, odważne motywy, gwałtowne zwroty akcji, to domena nie tylko literatury amerykańskiej czy skandynawskiej.[…]”

Czytaj więcej…


Uczeń Carpzova Można Przeczytać

„[…]Pójdę może zbyt daleko w mojej ocenie, ale uważam, że takich trzeba nam autorów w rodzimej literaturze, którzy ponownie odkrywają sekrety filarów takich jak Stanisław Lem, który był mistrzem prowadzenia wielowątkowej fabuły.[…]”

Czytaj więcej…

Uczeń Carpzova Strefa Autora


„[…]Książka jest dobrze skonstruowana pod względem fabularnym, spełnia wszystkie wymogi gatunku, choć nie jest wolna od nieco naiwnych sformułowań i uproszczeń. Pisana jednak była przez dziewiętnastolatka, przepełnionego pasją i wiarą w to, co robi.[…]”

Czytaj więcej…


Uczeń Carpzova Marta Kolonia

„[…]Lekkie pióro autora, przystępny język, dobry styl pisania, ciekawie snuta opowieść – to zalety “Ucznia Carpzova”. Do tego ścieżka, jaką podąża Damian i przesłanie, jakie niesie ze sobą książka.[…]”

Czytaj więcej…


Uczeń Carpzova Adriana B

„[…]Autor w dobrych momentach dawkuję nam rozwiązania zagadek, lecz nie myślcie, że przechytrzycie go i będziecie znali zakończenie wcześniej. O nie, tutaj właśnie zaskoczenie gra pierwsze skrzypce. Oczywiście, sama podczas czytania miałam w głowie własne podejrzenia, lecz się nie sprawdziły. Więc, jeżeli uwielbiasz kryminały, które cię zaskoczą, to książka idealna dla ciebie.[…]”

Czytaj więcej…

Wkrótce nowa dawka!

start