W dniu dzisiejszym polecamy Wam materiał telewizji TVS, w którym Bartłomiej Basiura ocenia początki i pierwsze kroki w świecie wydawniczym. Słowo również o premierze oraz zawartości „Hipnozy”.

Książka dostępna w całej Polsce już 13 kwietnia 2015!

Już wkrótce kompleksowy wpis o tym jakie są dzisiaj szanse dla młodych Autorów, wydawaniu ze współfinansowaniem oraz wyzysku większych wydawnictw. A wszystko to oblane cierpliwością, czyli cnoty, bez której w tym przypadku się nie obędzie.

„Pomoc i wsparcie potrzebne będą też teraz, kiedy drzwi do kariery właśnie stanęły otworem. Wie o tym najlepiej Bartłomiej Basiura, młody autor literatury grozy. Swoją przygodę z pisaniem zaczynał mając 19 lat. Dziś na swoim koncie ma kilka poczytnych powieści, ale jak sam przyznaje wszystko dzięki jego własnej determinacji. – Osoby, które nie mają większego pojęcia o tym jak ten świat wydawniczy wygląda zderzą się ze ścianą i ja też się zderzyłem ze ścianą, ale dzięki temu nabrałem pewnego doświadczenia i dystansu. A te, jak sam przyznaje przełożyły się na kolejne  powieści. W tym tą najnowszą, „Hipnozę”, na której napisanie poświęcił kilka lat. – Jest policjantka, jest przestępca. Trzeba znaleźć przestępcę, a wszystko to okrojone szpitalem psychiatrycznym i zagadką.

Odpowiedzi będzie można szukać w księgarniach już za tydzień.”

źródło: TVS

 

start